פתרון לבעית הפתיחה של גלקסי 6 אשר נקנה ברשת T-Mobile ארה”ב

עידכון: יש פתרון לפתיחה של מכשירים שנקנו מרשת T-Mobile ארה”ב – תוכלו לראות את השירות כאן: פתיחת מכשירי T-Mobile לכל הרשתות

האנשים הנחמדים בT-Mobile הפתיעו את המשתמשים שרכשו את המכשירים החדשים שיצאו לאחרונה (כגון LG G4 ו- Samsung Galaxy S6) באפליקציה ייחודית שמונעת מהמכשיר להפתח לכל הרשתות על ידי קוד פתיחה. במכשירים הנ”ל ועוד מכשירים חדשים מרשת T-Mobile ארה”ב, ברגע שמכניסים סים של רשת ישראלית או כל רשת שאינה T-Mobile ארה”ב, לא מקבלים את ההודעה שהמכשיר נעול, ומקום להכניס את קוד הפתיחה בשביל לפתוח את המכשיר לכל הרשתות.

בעקבות הבעיה הזו, חיפשו משתמשים רבים פתרון לפתיחת המכשיר שלהם לכל הרשתות, ואחת האופציות היותר ראליות כרגע הינה לצרוב מערכת הפעלה מקורית של רשת MetroPCs על המכשיר. בדר”כ צריבת גרסה מקורית של רשת אחרת כרוכה בסיכון, אבל רשת MetroPCs, לכאורה, משתמשת באותם המכשירים שמוצעים למכירה ברשת T-Mobile ארה”ב, ולכן הסיכון הוא די קטן. ברגע שצורבים גירסה של MetroPCs על המכשיר, ומכניסים כרטיס סים של ישראל, מקבלים את ההודעה להכנסת קוד פתיחה לכל הרשתות, והוא עובד.

אנחנו מקווים שהשיטה תעבוד על מכשירי סמסונג וגם מכשירי LG, נעדכן ברגע שנשים את ידינו על מכשירים אלו וננסה את השיטה בעצמינו. השיטה דווחה כשיטה יעילה שיחסית פשוטה ועובדת, למרות שלא כל המשתמשים יודעים לצרוב גרסאות במכשירי סלולר, לכן אנחנו מציעים לכל אלו שלא מבינים וחוששים, לשלוח אלינו את המכשיר, אנחנו נעשה את כל התהליך ונשלח לכם את המכשיר חזרה. בשביל עוד מידע, צרו קשר. שימו לב, טרם ניסינו את השיטה בעצמינו, וכל מי שמנסה לבד, על אחריותו.

אפליקציה החוסמת פתיחת מכשירי סלולר חדשים שנקנו מT-Mobile ארה

מקור: https://blog.unlockbase.com/unlock-samsung-galaxy-s6-tmobile-usa/

דילוג לתוכן